+420 608 260 661 info@itos-stavby.cz

O společnosti

O společnosti: ITOS – stavby s.r.o.

Na trhu stavebních prací působí naše společnost ITOS – stavby s.r.o. od roku 2008, kdy plynule navázala na tradici stavební firmy Stanislav Vaněk – ITOS založené v roce 1992. Při své práci tedy čerpáme z více než 20ti letých zkušeností v oblasti realizace pozemních staveb.

Fasádní práce, rekonstrukce, stabevní práce Plzeň

Fungujeme od roku 1992

Za dobu naší působnosti jsme realizovali desítky novostaveb, rekonstrukcí na klíč i dílčích subdodávek v rodinné i průmyslové výstavbě a stavbách občanské vybavenosti.

Nabídka naší činnosti zahrnuje komplexní služby všech základních oblastech spojených s výstavbou, rekonstrukcí i renovací bytů a domů, které zajišťujeme prostřednictvím kvalifikovaného kolektivu pracovníků, techniků. Tento fakt je zárukou odpovědného přístupu ke kvalitě a průběhu realizovaných stavebních zakázek.

01. Služby

Investorům nabízíme realizaci menších individuálních zakázek až po velké projekty. Podle přání investora lze realizovat stavbu tzv. "na klíč" nebo se podílet pouze dílčí subdodávkou.

02. Naše poslání

Prioritou naší společnosti je kvalita prováděných prací, dodržování stavebních technologických postupů a individuální přístup při realizaci zakázek.

K našim zákazníkům přistupujeme vždy se vstřícností. Požadavky zákazníků jsou pro nás na prvním místě a vždy garantujeme kvalitu a přesné termíny zhotovení prací.

03.Strojní vybavení

Naše společnost je dostatečně technicky vybavena. Strojní a dopravní vybavení odpovídá jejímu zaměření. Disponuje vlastní stavební technikou, středními i malými stroji pro stavební výrobu, nakladačem UNC 750, minibagrem Neuson 1503, stavebním výtahem Alulift 200, osobními a dodávkovými vozy, vlastním systémovým lešením a stropním bedněním PERI.

Zaujala Vás naše firma?

Vlastníte starší nevyhovující byt nebo rodinný dům? Potřebujete zefektivnit vytápění vašeho domu? Budete realizovat půdní vestavbu, novou fasádu, zpevněné plochy, bazén nebo něco jiného? Obraťte se s důvěrou na nás. Rádi Vám poradíme a zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku.